Przejdź do treści

Wdrożenie Spektrum w TVO Sp. z o.o.

TV Okazje to obecnie jedyny kanał telezakupowy w Polsce, który nadawany jest całą dobę. Właścicielem marki jest TVO Sp. z o.o., której głównym udziałowcem jest Polsat Investments Ltd., która posiada 75,96% udziałów.

blog

Nowoczesna firma z młodym Zespołem

Coraz częściej firmy zatrudniające młodych pracowników sięgają po nowoczesne rozwiązania IT w biznesie. Przykładem takiej firmy i wdrożenia jest niewątpliwie TVO.

Przebieg wdrożenia

Błyskawicznie przeprowadzone wdrożenie. Po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej i implementacji obiegów dokumentów w systemie pracownicy TVO odpowiedzialni za opisy i akceptację dokumentów rozpoczęli pracę na systemie po krótkim przeszkoleniu z naszej strony.

System został zintegrowany z programem Symfonia Finanse i Księgowość.

Praca po wdrożeniu

Zarówno rejestracja dokumentów jak i procesy obiegów dokumentów nie stanowią problemów dla Pracowników TVO. Praca na systemie “w chmurze” to możliwość dostępu do dokumentów z dowolnego miejsca na świecie.

Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o. o. potwierdza, że firma Netz Data sp. z o. o. świadczyła usługi doradcze polegające na: - analizie stosowanych systemów IT; - identyfikacji i optymalizacji procesów obiegu dokumentów; - wdrożeniu oprogramowania elektronicznego obiegu dokumentów Spektrum. Konsultanci firmy Netz Data Sp. z o.o. wykonali swoją pracę profesjonalnie, z należytą starannością i zgodnie z warunkami zamówienia. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Netz Data Sp. z o.o. jako dostawcę oprogramowania do zarządzania obiegiem dokumentów.


Magdalena Wolińska

Prokurent, Dyrektor Finansowy COMAL

Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje
spektrum eod

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : KOMISJA KRAJOWA NSZZ “SOLIDARNOŚĆ”

KOMISJA KRAJOWA NSZZ “SOLIDARNOŚĆ”

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Romeko Marine Sp. z o.o.

Romeko Marine Sp. z o.o.

Zdigitalizowanie obiegu dokumentów w firmie.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Przedsiębiorstwo COMAL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo COMAL Sp. z o.o.

Praca zdalna bez problemów.

Zobacz