Przejdź do treści

Wdrożenie w Przedsiębiorstwie Comal Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo COMAL Sp. z o.o. od 1986 roku wytycza najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i obsługi jednostek morskich. Dysponując innowacyjną Oczyszczalnią Wód Zaolejonych oraz Terminalem Przeładunkowym i Bazą Magazynową COMAL, a także flotą jednostek morskich oraz specjalistycznych zestawów drogowych, kompleksowo i profesjonalnie obsługuje zlecenia zagospodarowania odpadów z morza i lądu oraz czyszczenia przemysłowego.

kontakt

Potrzeba pracy zdalnej

Jednym z powodów wdrożenia Spektrum w przedsiębiorstwie Comal była potrzeba dostępu zdalnego do dokumentów oraz zautomatyzowanie procesów opisów i akceptacji dokumentów.

Przebieg wdrożenia

Wdrożenie zaczęliśmy standardowo od przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej mającej na celu ustalenie procesów biznesowych związanych z obiegiem dokumentów u Klienta.

Zaproponowane przez nas ścieżki akceptacji dokumentów zostały przez Klienta zaakceptowane i mogliśmy “ruszyć” z konfiguracją systemu.

Po skonfigurowaniu systemu na podstawie raportu z analizy przedwdrożeniowej rozpoczęliśmy proces szkolenia pracowników Klienta.

Praca po wdrożeniu

Rozpoczęcie pracy przebiegło bez najmniejszych zakłóceń. Dobrze przygotowana analiza przedwdrożeniowa we współpracy z Klientem to podstawa sukcesu.

Zdalny dostęp do dokumentów sprawdził się nie tylko w okresie pandemii COVID, ale sprawdza się nadal pozwalając na pracę zdalną.

Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o. o. potwierdza, że firma Netz Data sp. z o. o. świadczyła usługi doradcze polegające na: - analizie stosowanych systemów IT; - identyfikacji i optymalizacji procesów obiegu dokumentów; - wdrożeniu oprogramowania elektronicznego obiegu dokumentów Spektrum. Konsultanci firmy Netz Data Sp. z o.o. wykonali swoją pracę profesjonalnie, z należytą starannością i zgodnie z warunkami zamówienia. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Netz Data Sp. z o.o. jako dostawcę oprogramowania do zarządzania obiegiem dokumentów.


Magdalena Wolińska

Prokurent, Dyrektor Finansowy COMAL

Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje
spektrum eod

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : Auto-Mobil Sp. z o.o.

Auto-Mobil Sp. z o.o.

Poprawa terminowości przekazywania dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Lookah Banaś Spółka Jawna

Lookah Banaś Spółka Jawna

Wiele sklepów w całej Polsce, a przepływ dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Invest Komfort S.A. Sp.K

Invest Komfort S.A. Sp.K

Pracujemy razem od 2012 roku i wciąż realizujemy nowe projekty.

Zobacz