Przejdź do treści

Wdrożenie Spektrum w Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 48 inwestycji, budując ponad 6 700 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 440 tys. mkw.

case study

Spektrum – obieg dokumentów

Współpracę z Invest Komfort rozpoczęliśmy od wdrożenia modułu do rejestracji danych teleadresowych kontrahentów. W kolejnych krokach wdrożyliśmy rejestrację (repozytorium) dokumentów oraz obieg dokumentów. Była to odpowiedź na problem ginących i nieterminowo przekazywanych dokumentów.

Dodatkowo nasz obieg dokumentów został rozbudowany o możliwość rejestracji inwestycji i przypisywania do nich dokumentów zarejestrowanych w Spektrum.

Dokumentacja Techniczna

Po kilku latach współpracy pojawiło się zapotrzebowanie ze strony Invest Komfortu na moduł do wymiany dokumentacji technicznej pomiędzy Inwestorem, a biurami projektowymi. Dla nas było to nowe wyzwanie – stworzenie systemu do wymiany informacji. Podołaliśmy! Invest Komfort korzysta z naszego modułu każdego dnia.

Obsługa serwisu

Najnowszym elementem naszego wdrożenia w Invest Komfort jest moduł do obsługi zgłoszeń reklamacyjnych i serwisowych. Wszystkie zgłoszenia rejestrowane są w systemie i przekazywane do odpowiednich komórek firmy do realizacji. Dział serwisu na bieżąco ma możliwość śledzenia postępu prac serwisowych i informowania Klientów o zakończeniu prac.

Z pełnym przekonaniem udzielamy pozytywnych referencji firmie Netz Data Sp. z o. o. W ramach współpracy firma wdrożyła oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów – Spektrum. Chcemy podkreślić, że Netz Data sp. z o. o. jest z nami w stałym kontakcie, a szkolenia pracowników są realizowane na bieżąco.


Aleksandra Kukiełło

Dyrektor Zarządzający ds. Controllingu i Administracji w BLIRT

użytkownicy
1

użytkowników

kopiuj
2

zarejestrowanych dokumentów rocznie

faktury
3

zarejestrowanych e-faktur rocznie

licznik
4

zadowolonych użytkowników oprogramowania


Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje
spektrum eod

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : Auto-Mobil Sp. z o.o.

Auto-Mobil Sp. z o.o.

Poprawa terminowości przekazywania dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Lookah Banaś Spółka Jawna

Lookah Banaś Spółka Jawna

Wiele sklepów w całej Polsce, a przepływ dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Romeko Marine Sp. z o.o.

Romeko Marine Sp. z o.o.

Zdigitalizowanie obiegu dokumentów w firmie.

Zobacz