Przejdź do treści

Wdrożenie Spektrum w Romeko Marine Sp. z o.o.

Nowoczesna i elastyczna firma, oferująca wsparcie w różnych sektorach morskich, ale skoncentrowana na jednej wizji, aby być dostawcą i partnerem pierwszego wyboru.

Spektrum - elektroniczny obieg dokumentów

Nowoczesność = digitalizacja

Firma Romeko marine stawia na nowoczesność, w związku z czym poszukiwała nowoczesnych metod obsługi dokumentów “wchodzących” do firmy. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie było wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów Spektrum.

Przebieg wdrożenia

Firma nie jest duża i wystarczyły zaledwie dwa spotkania, podczas których wspólnie ustalono ścieżki obiegu dokumentów oraz przeszkoleni zostali właściciele i pracownicy firmy.

Wszystkie dokumenty automatycznie pobierane są z dedykowanej dla systemu skrzynki e-mail, a następnie rejestrowane w programie i automatycznie przekazywane do odpowiednich osób odpowiedzialnych za daną sprawę. Po opisaniu i zatwierdzeniu dokumentu przez „właściciela”, dokumenty przekazywane są do akceptacji właścicielom firmy. Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie dokumentów przez dział księgowy.

Praca po wdrożeniu

Wdrożenie Spektrum nie tylko zautomatyzowało pracę z dokumentami, ale pozwoliło nam na dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca na świecie o dowolnej porze.

Z przyjemnością i pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Netz Data Sp. z o.o. jako twórcę programu do elektronicznego obiegu dokumentów Spektrum. Profesjonalne i szybkie wdrożenie programu przyniosło naszej firmie porządek, bezpieczeństwo i łatwy dostęp do dokumentów. Nasza kilkuletnia już współpraca przebiega w rzeczowej i – jednocześnie - bardzo miłej atmosferze.


Małgorzata Włoch

Commercial Director / Dyrektor Handlowy

Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje
spektrum eod

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : Auto-Mobil Sp. z o.o.

Auto-Mobil Sp. z o.o.

Poprawa terminowości przekazywania dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Lookah Banaś Spółka Jawna

Lookah Banaś Spółka Jawna

Wiele sklepów w całej Polsce, a przepływ dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Invest Komfort S.A. Sp.K

Invest Komfort S.A. Sp.K

Pracujemy razem od 2012 roku i wciąż realizujemy nowe projekty.

Zobacz