Przejdź do treści

Wdrożenie Spektrum w Komisji Krajowej NSZZ “SOLIDARNOŚĆ”

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” jest obecnie największym w Polsce związkiem zawodowym. Zorganizowani w Związku pracownicy różnych zawodów, razem walczą o lepsze warunki pracy i wyższe płace.

Uporządkowanie bazy dokumentów i organizacja sekretariatu.

System glosowania na odległość

Mnogość dokumentów różnego rodzaju ich archiwizacja i szybki dostęp do potrzebnych informacji to wyzwanie w prawie każdej większej organizacji.

Przebieg wdrożenia

Pierwszym etapem wdrożenia było wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów, a dokładnie możliwość rejestracji dokumentów w Repozytorium.

Dzięki wykorzystaniu kodów kreskowych automatycznie drukujących się na etykietach podczas rejestracji dokumentów proces “podpinania” załączników odbywa się w 100%-ach automatycznie.

Kolejnym krokiem w kilkuletniej współpracy było stworzenie systemu, za pomocą którego możliwe jest glosowanie online.

Praca po wdrożeniu

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu z dostępem online to doskonałe rozwiązanie. Możliwość wyszukiwania dokumentów wg różnych kryteriów pozwala na szybkie dotarcie do potrzebnego dokumentu bez “przekopywania się” przez segregatory. Dostęp online do systemu daje pewność, że nawet podczas podróży służbowych dokumenty zawsze są “pod ręką”

Przedsiębiorstwo COMAL sp. z o. o. potwierdza, że firma Netz Data sp. z o. o. świadczyła usługi doradcze polegające na: - analizie stosowanych systemów IT; - identyfikacji i optymalizacji procesów obiegu dokumentów; - wdrożeniu oprogramowania elektronicznego obiegu dokumentów Spektrum. Konsultanci firmy Netz Data Sp. z o.o. wykonali swoją pracę profesjonalnie, z należytą starannością i zgodnie z warunkami zamówienia. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Netz Data Sp. z o.o. jako dostawcę oprogramowania do zarządzania obiegiem dokumentów.


Magdalena Wolińska

Prokurent, Dyrektor Finansowy COMAL

Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : Auto-Mobil Sp. z o.o.

Auto-Mobil Sp. z o.o.

Poprawa terminowości przekazywania dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Lookah Banaś Spółka Jawna

Lookah Banaś Spółka Jawna

Wiele sklepów w całej Polsce, a przepływ dokumentów.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Invest Komfort S.A. Sp.K

Invest Komfort S.A. Sp.K

Pracujemy razem od 2012 roku i wciąż realizujemy nowe projekty.

Zobacz