Przejdź do treści

Wdrożenie Spektrum we Frizo Sp. z o.o.

Frizo znajduje się w czołówce polskich firm dysponujących zdywersyfikowanym portfelem projektów z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji.

cennik

Rozliczanie projektów – krótkie serie wyrobów

Potrzeba rozliczania projektów i planowania budżetów to główne wyzwanie wdrożenia w firmie FRIZO.

Przebieg wdrożenia

Standardowo zaczęliśmy od przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej podczas której przeanalizowaliśmy i sformalizowaliśmy ścieżki obiegów dokumentów.

Dobrze przeprowadzona analiza przedwdrożeniowa, to podstawa udanego i szybkiego wdrożenia.

Kolejnym krokiem było wdrożenie modułu Projekty. W trakcie wdrożenia pojawiła się potrzeba stworzenia możliwości budżetowania projektów. Wspólnie z Klientem przygotowaliśmy specyfikację nowego modułu, a nasz Zespół Programistów przygotował rozwiązanie zgodnie z projektem.

Praca po wdrożeniu

Na dzień dzisiejszy FRIZO korzysta z trzech naszych modułów. Elektronicznego obiegu dokumentów, Projektów oraz Budżetowania Projektów. Dodatkowo uruchomiliśmy integrację danych pomiędzy systemem Spektrum, a Symfonią Handel z którego korzysta Klient.

Z przyjemnością udzielamy referencji firmie Netz Data Sp. z o.o. w zakresie usług związanych z wdrożeniem i bieżącym serwisem systemu elektronicznego obiegu dokumentów SPEKTRUM. Wdrożenie systemu, poprzedzone analizą przedwdrożeniową, przebiegło szybko i bezproblemowo. Wszystkie nasze potrzeby zostały uwzględnione w procesie wdrożenia. Jesteśmy również zadowoleni z bieżącej współpracy z firmą Netz Data Sp. z o.o. Nasze problemy są zawsze rozwiązywane bezzwłocznie. W związku z powyższym polecamy firmę Netz Data oraz oprogramowanie Spektrum, jako doskonałe narzędzie pomagające w zarządzaniu dokumentami.


Jarosław Pokorski

Wiceprezes Zarządu FRIZO Sp. z o.o.

Porównaj wersje naszego oprogramowania

W łatwy sposób dopasujesz wersje oraz dodatkowe funkcjonalności do swoich potrzeb. Sprawdź listę możliwości i wariantów, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównaj wersje
spektrum eod

Porozmawiajmy o tym, jak Spektrum może wspomóc
działanie Twojej firmy.

Spektrum wspomaga prowadzenie biznesu generując realne oszczędności. Zapraszamy do rozmowy i prezentacji rozwiązania dostosowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne przykłady wdrożeń Spektrum

Obrazek wyrózniający : Invest Komfort S.A. Sp.K

Invest Komfort S.A. Sp.K

Pracujemy razem od 2012 roku i wciąż realizujemy nowe projekty.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing Polski Sp. z o.o.

Pełna obsługa korespondencji firmy.

Zobacz
Obrazek wyrózniający : Przedsiębiorstwo COMAL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo COMAL Sp. z o.o.

Praca zdalna bez problemów.

Zobacz